на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas

adidas Патики Superstar

Код на производ: IF3701
Šifra proizvođača: NJR11
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar се машки lifestyle патики кои носат класичен изглед со неоспорен комфорт. adidas Superstar стилот на патики е одново осмислен за улиците. adidas Superstar xlg патиките и даваат нов пресврт на иконата. Премиум горен дел од велур се обвиткува околу вашите стапала, додека xlg средниот ѓон вбризгува ретро вибрации под нозете. Без разлика дали шетате со пријателите или сами, нивниот класичен изглед дава инстант засилување на самодовербата. Ова е знак дека е ваше време да го внесете историскиот стил во модерната ера - вашата. Опуштете се со иконскиот изглед на овие патики на adidas. Петите, горниот дел од велур и гумениот ѓон им даваат класични Superstar вибрации. Класичниот крој е удобен и совршено помеѓу - не премногу лабаво, не премногу тесно. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Горен дел од велур
 • Гумен ѓон
 • Затворање со чипка
 • Текстилна внатрешност
 • Горен дел од велур

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IE0760
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики IF1582
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики IF1584
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID4637
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  Големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики ID4655
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики IG9777
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5