на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas Патики SUPERSTAR GTX
adidas

adidas Патики SUPERSTAR GTX

Код на производ: ID4637
Šifra proizvođača: LZF97
Prosečna ocena:
8.588 MKD
6.012 MKD
6.012 MKD
Заштеда: 2.576 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
 • 7- 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Ако сакате стил, но дождливото време не соработува, скокнете во машките lifestyle патики adidas SUPERSTAR GTX. Сега конечно можете да имате стил дури и во лоши временски услови. Овие патики на adidas му оддаваат почит на оригиналот со карактеристични пруги и облик на школка во пределот на прстите. Но, нивната супермоќ се чувствува, дури и ако не е видена: GORE-TEX мембрана под мек горен дел од нубук што ги одржува вашите стапала суви во влажни услови. Најдобриот дел? Прозрачни се, така што ви е удобно. Палетата на бои е разноврсна по својата едноставност.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од нубук
 • GORE-TEX мембрана
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Кристијан
  Кристијан
  02.12.2023. 16:05

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IA4891
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.581 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5090
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.681 MKD
  Заштеда 30%
  6.688 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM4496
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.001 MKD
  Заштеда 30%
  4.288 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H03472
  Цена 7.388 MKD
  Големина
  7-
  8
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG6213
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DB3021
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  7
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG1634
  Цена 5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9-