на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики PUMA MAYZE WEDGE EOC WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE WEDGE EOC WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE WEDGE EOC WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE WEDGE EOC WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE WEDGE EOC WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE WEDGE EOC WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE WEDGE EOC WNS
PUMA Патики PUMA MAYZE WEDGE EOC WNS
PUMA

PUMA Патики PUMA MAYZE WEDGE EOC WNS

код на производ: 393089-01
Prosečna ocena:
7.390 MKD
7.390 MKD
5.173 MKD
Заштеда: 2.217 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 673085-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535642-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535684-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.790 MKD
големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 389861-01
5.173 MKD
Заштеда 30%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 386273-01
5.543 MKD
Заштеда 25%
7.390 MKD
големина
35.5
37.5
38
38.5
39
40
42