на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas Патики SUPERSTAR BONEGA
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BONEGA

код на производ: IF7579
Šifra proizvođača: MAS99
7.988 MKD
7.988 MKD
6.390 MKD
Заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR BONEGA се возвишени, класични lifestyle патики кои нудат допир на висока мода. Изразете го вашиот индивидуалистички стил со овие adidas патики. Прилагодената класика добива среден ѓон на платформа, спојувајќи го високомоден изглед со ретро дизајн. Обликот на школка во пределот на прстите и ригите на аdidas остануваат, додека суптилните бои ја истакнуваат силуетата. Покачените пропорции даваат нова перспектива за лесно спојување со бескрајни комбинации на облека. Без разлика дали планирате да поминете една ноќ или релаксирачки ден со пријателите, секогаш чувајте го стилот со вас.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер HK9654
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  големина
  36
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер H15823
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.930 MKD
  Заштеда 55%
  4.288 MKD
  големина
  34
  36
  38
  40

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-