на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas Патики FORUM BOOT
adidas

adidas Патики FORUM BOOT

код на производ: IE7205
Šifra proizvođača: LZD31
8.588 MKD
8.588 MKD
7.729 MKD
Заштеда: 859 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas FORUM BOOT се класични унисекс lifestyle патики за живот со полудлабок профил, овојпат дизајнирани во стилот на чизмите. Доминирајќи на спортската, музичката сцена и модата од 80-тите, патиките на adidas FORUM станаа платформа за прогресивен дизајн. Следната станица е создавање на патики во стил на чизми. Со мешавина од кожа, антилопа и балистички најлонски материјали, како и издржлив гумен ѓон, овие патики се цврсти и подготвени за постудено време. Се разбира, изгледот не би бил целосен без иконите X-panel и Velcro.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки и велкро
 • Горниот дел од материјали од кожа, антилопа и балистички најлон
 • Текстилен ентериер
 • ЕВА среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID4658
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  4-
  5
  5-
  6
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID4637
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  7.729 MKD
  Заштеда 10%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE7206
  7.729 MKD
  Заштеда 10%
  8.588 MKD
  големина
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики ID4656
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики ID4655
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5