на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas

adidas Патики SUPERSTAR 360

код на производ: GX3233
Šifra proizvođača: LWD05

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

3.688 MKD
3.688 MKD
2.950 MKD
Заштеда: 738 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 20
 • 22
 • 21
 • 23
 • 25
 • 24
 • 26
 • 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar 360 се детски унисекс патики за бебиња. Тие се инспирирани од познатиот модел и 50-годишната традиција. Светски познатите патики на адидас со гумена обвивка на предната страна се среќаваат со двослоен мрежест горен дел за врвна удобност и одлична можност за дишење. Меките EVA перничиња под малите стапала и флексибилните жлебови на ѓонот обезбедуваат целодневна удобност и удобност каква што заслужуваат малите. Тие се направени од низа рециклирани материјали, со горен дел кој има најмалку 50% рециклирана содржина. Гумениот ѓон е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки, што е особено важно за бебињата кои учат да одат.
Спецификација:

 • Детски унисекс патики за бебиња
 • EVA влошки
 • Лого на adidas
 • Гумена обвивка
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон со жлебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID6891
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.479 MKD
  Заштеда 10%
  6.088 MKD
  големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-