на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas Патики SUPERSTAR 360
adidas

adidas Патики SUPERSTAR 360

код на производ: ID9707
Šifra proizvođača: MAW55
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 20
 • 21
 • 23
 • 25
 • 24
 • 26
 • 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Децата ќе ги сакаат adidas SUPERSTAR 360 детските lifestyle патики за бебиња и мали деца, во дизајнот на Мики Маус, еден од најпознатите цртани ликови на сите времиња. Нашиот безвременски дизајн на патики adidas Superstar добива интересен, колоритен изглед со сеопфатна графика со Мики и неговите долгогодишни пријатели. Мрежестиот горен дел е растеглив, така што лесно се облекува и останува прицврстен на стапалото. Удобната влошка ги одржува малите стапала удобно во текот на целиот ден. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Конструкција без врвки
 • Горен дел од мрежа и еластин
 • Текстилен ентериер
 • OrthoLite® газиште
 • Adifit влошка за мерење на стапалата
 • ЕVА ѓон
 • ©Дизни

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID4658
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  4-
  5
  5-
  6
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID4637
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  7.729 MKD
  Заштеда 10%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE7206
  7.729 MKD
  Заштеда 10%
  8.588 MKD
  големина
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики ID4656
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики ID4655
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5