на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA

PUMA Патики Mayze Thrifted

код на производ: 389861-02
7.390 MKD
7.390 MKD
5.912 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35
 • 35.5
 • 36
 • 36.5
  36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 39.5
  39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 41.5
  41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 45
  45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските патики Puma Mayze Thrifted се удобен и стилски избор за сите оние кои сакаат едноставен, но стилски префинет изглед. Овие патики се направени од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат долготрајна удобност, што ги прави идеални за секојдневно носење. Покрај тоа, дизајнот на овие патики е инспириран од иконските модели на Puma од минатото, што ги прави модерни, но со примеси на ретро шарм. Без разлика дали ќе се одлучите за лежерен или спортски стил, овие патики се совршен избор за да додадете стил и удобност на вашиот изглед. Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Лого на Puma

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 533474-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535642-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.754 MKD
  Заштеда 40%
  4.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL