на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA Патики Mayze Thrifted
PUMA

PUMA Патики Mayze Thrifted

код на производ: 389861-01
7.390 MKD
7.390 MKD
5.173 MKD
Заштеда: 2.217 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските патики Puma Mayze Thrifted се удобен и стилски избор за сите оние кои сакаат едноставен, но стилски префинет изглед. Овие патики се направени од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат долготрајна удобност, што ги прави идеални за секојдневно носење. Покрај тоа, дизајнот на овие патики е инспириран од иконските модели на Puma од минатото, што ги прави модерни, но со примеси на ретро шарм. Без разлика дали ќе се одлучите за лежерен или спортски стил, овие патики се совршен избор за да додадете стил и удобност на вашиот изглед. Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Лого Puma

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535684-99
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 673085-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 533474-02
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.568 MKD
  Заштеда 35%
  5.490 MKD
  големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 392495-01
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393081-01
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.651 MKD
  Заштеда 10%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387468-10
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 391083-05
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393089-01
  6.651 MKD
  Заштеда 10%
  7.390 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 393063-02
  6.392 MKD
  Заштеда 20%
  7.990 MKD
  големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5