на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE Патики Air Force 1 '07
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 '07

код на производ: DD8959-111
8.490 MKD
8.490 MKD
6.367 MKD
Заштеда: 2.123 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38
 • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Угаснете ја вашата жед за стил со Nike Air Force 1 '07 женските lifestyle патики. Задржувајќи го сето она што најдобро го знаете - легендарниот комфор, конструкцијата од 80-тите резонантна од епохата и стилот „ништо освен кошарката“, нивната завршница, модерните бои и детали го задржуваат статусот на посакувана патика надвор од теренот. Пријатната ткаенина ви носи летна естетика, додека уникатниот третман на средниот ѓон обезбедува уникатен финиш. Од цврстите шевови до врвната кожа до дизајнот на ѓонот, тие обезбедуваат долготраен стил. Првично дизајнирани за кошарка, Nike Air перничињата обезбедуваат леснотија и целодневна удобност.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Врвки
 • Лого на Nike Swoosh

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-602
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.323 MKD
  Заштеда 35%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4296-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.552 MKD
  Заштеда 20%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.217 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ4599-576
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.192 MKD
  Заштеда 25%
  5.590 MKD
  големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-334
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5