на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики RETROPY F90
Патики RETROPY F90
Патики RETROPY F90
Патики RETROPY F90
Патики RETROPY F90
Патики RETROPY F90
Патики RETROPY F90
Патики RETROPY F90
Патики RETROPY F90
Патики RETROPY F90

Патики RETROPY F90

код на производ: HP6377
Šifra proizvođača: LSH79
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas RETROPY F90 машките lifestyle патики се инспирирани од изгледот на патиките за трчање. Ретро и модерни детали го истакнуваат вашиот урбан стил. Без разлика дали сте на патеката или на градските улици, подгответе се да го искористите денот. Мекиот средниот ѓон EVA ја одржува вашата зафатена енергија, додека системот на Torsion Bar во ѓонот обезбедува поддршка и стабилност на стапалото. Издржливиот мрежест горен дел е вистинската комбинација на издржливост и флексибилност. Тие се направени од најмалку 50% рециклирана содржина. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • ЕВА среден ѓон
 • Систем за торзиона шипка
 • Состав на горниот дел: текстил
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD8637-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535684-99
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JM5014-117
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.633 MKD
  Заштеда 30%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 114755-PL042
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.750 MKD
  Заштеда 55%
  3.890 MKD
  големина
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  9.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ6948-001
  7.490 MKD
  големина
  2.5Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3458-160
  10.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5