на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 97
NIKE Патики Air Max 97
NIKE Патики Air Max 97
NIKE Патики Air Max 97
NIKE Патики Air Max 97
NIKE Патики Air Max 97
NIKE Патики Air Max 97
NIKE Патики Air Max 97
NIKE

NIKE Патики Air Max 97

код на производ: DX0137-600
13.490 MKD
13.490 MKD
10.792 MKD
Заштеда: 2.698 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45.5
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 35
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унапредете го вашиот стил со полна брзина со Nike Air Max 97 женските патики. Нивниот иконски дизајн е инспириран од јапонските возови во облик на куршуми и капка вода. Амортизацијата Nike Air ви овозможува удобност. Првично беше дизајниран да обезбеди добри перформанси при трчање и ви става историски комфор под вашите нозе. Скриениот систем за преклопување создава намален изглед. Средниот ѓон од пена обезбедува кадифено амортизирање. Гумениот ѓон обезбедува добро држење и издржливост.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Скриен систем за врзување
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  слични производи