на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики AIR MAX 2021
NIKE Патики AIR MAX 2021
NIKE Патики AIR MAX 2021
NIKE Патики AIR MAX 2021
NIKE Патики AIR MAX 2021
NIKE Патики AIR MAX 2021
NIKE Патики AIR MAX 2021
NIKE Патики AIR MAX 2021
NIKE

NIKE Патики AIR MAX 2021

код на производ: DH4245-100
Prosečna ocena:
4.8
glasa
ocene
2
(Оцени)
10.890 MKD
10.890 MKD
10.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 2021 машките патики ви го даваат најдоброто чувство на удобност што можете да го почувствувате благодарение на иновативниот систем за воздух. Заробена во ѓонот, Air-Sole воздушната единица, во комбинација со средниот ѓон од пена, им обезбедува на вашите стапала повисоко ниво на удобност, без оглед на растојанието што го поминувате во еден ден. Горниот дел на овие патики е комплетиран со бои и детали кои додаваат уникатност на целокупниот изглед, и ви даваат можност да го освежите вашиот outfit. Изработени се од издржлив текстил кој содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Засилениот систем за врзување, заедно со јамката за влечење сместена на јазикот и петицата, го прави процесот на облекување полесен и пократок. Облечете го вашиот пар сега, и гледајте како новата генерација на воздух ги освојува урбаните градски улици.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Плиток профил/врвки
 • Горен дел: текстил
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка

 • Dragan Georgievski
  Dragan Georgievski

  Прекрасни патики, ги препорачувам

  24.11.2022. 14:37
 • Dejan Kuzmanoski
  Dejan Kuzmanoski

  04.07.2022. 14:41

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DA4223-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV9392-206
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4505-825
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4621-247
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.353 MKD
Заштеда 30%
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DD8222-437
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.074 MKD
Заштеда 40%
6.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DD5174-222
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики FD0662-002
13.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DD1068-007
9.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DV0819-001
12.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DR8616-002
11.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DV0788-001
8.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FD0667-001
9.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5