на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики SUPERSTAR BOLD W
adidas Патики SUPERSTAR BOLD W
adidas Патики SUPERSTAR BOLD W
adidas Патики SUPERSTAR BOLD W
adidas

adidas Патики SUPERSTAR BOLD W

код на производ: GZ8178
6.788 MKD
6.788 MKD
4.752 MKD
Заштеда: 2.036 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR BOLD женски патики се добро познати патики од Superstar моделот, но сега пристигнуваат во поинакво издание. Разликата се состои во здебелениот ѓон кој е освежен со цветни детали.

SUPERSTAR патики се патики кои едноставно не можете да не ги забележите.

Тие едноставно се присутни во сите сфери на културниот колаж - во музичките спотови, на кошаркарските терени, па дури и на модните писти. Но, новото издание со цветната платформа, ги прави уште поимпресивни.

Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од амбицијата на adidas да се намали користењето на пластичниот отпад.

20% од парчињата кои се користени за изработка на горниот дел се со минимум 50% рециклирана содржина.

Спецификација:

  • Женски lifestyle патики
  • Плиток профил
  • Врзување
  • Горен дел: кожа и платно
  • Текстилна постава
  • Гумен ѓон
  • Боја: Бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GN4395
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.633 MKD
Заштеда 40%
4.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер GT8434
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.993 MKD
Заштеда 40%
4.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер HE6875
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.492 MKD
Заштеда 30%
4.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер GN2814
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.633 MKD
Заштеда 40%
4.388 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер HM1535
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.173 MKD
Заштеда 40%
5.288 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер H20431
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики HQ4391
6.950 MKD
Заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6989
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-