на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas Патики STAN SMITH EL I
adidas

adidas Патики STAN SMITH EL I

код на производ: FX5978
3.488 MKD
3.488 MKD
2.093 MKD
Заштеда: 1.395 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 23
  • 25
  • 26
  • 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas STAN SMITH CF I унисекс патиките за деца веќе со децении се дел од уличната мода поради својот опуштен дизајн.

Оваа верзија за деца е наменета да го врати сеќавањето на великаните на тенисот кај младите генерации.

Патиките го задржаа својот долгогодишен изглед, но врвците се заменети со лепенки заради полесно обување и собување.

Горниот дел на патиките е направен од мазна кожа.

Поставата е направена од мрежест материјал за да овозможи удобност.

Спецификација:

  • Боја: бела, зелена
  • Врзување со лепена
  • Кожен горен дел
  • Шифра на артиклот: FX5978
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За девојчиња
Бренд adidas
Возраст За бебе

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики EF5399
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
adidas SUPERSTAR J се патики за деца од Superstar колекцијата. Легендарниот adidas моде...
4.688 MKD
големина
10
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики B23644
4.288 MKD
големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-