на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Патики Cruise Rider 66
PUMA Патики Cruise Rider 66
PUMA Патики Cruise Rider 66
PUMA Патики Cruise Rider 66
PUMA Патики Cruise Rider 66
PUMA Патики Cruise Rider 66
PUMA Патики Cruise Rider 66
PUMA Патики Cruise Rider 66
PUMA Патики Cruise Rider 66
PUMA Патики Cruise Rider 66
PUMA

PUMA Патики Cruise Rider 66

код на производ: 375074-02
7.090 MKD
7.090 MKD
4.254 MKD
Заштеда: 2.836 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Подгответе се за патување со PUMA Cruise Rider 66 женските патики. Создадени за движење, оваа стилска силуета е инспирирана од легендарниот Route 66 модел. Подигнатиот среден ѓон, мешавината од мазни и текстурирани материјали и неутрални тонови се фокусираат на женственоста. Средниот ѓон од пена доаѓа во форма на подигната платформа и обезбедува енергија за удобно движење. Горниот дел е направен од фини велур, додека дизајнот на гумениот ѓон обезбедува добро прилепување на површината. Изберете ја следната дестинација и започнете ја вашата авантура во PUMA Cruise Rider 66 патиките.
Спецификација:

 • Горен дел: велур
 • TPU зајакнување на петицата
 • IMEVA пена
 • Ѓон: гума
 • Боја: крем
 • Код на производ: 375074-02

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 533474-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535642-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535684-99
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 387459-02
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45