на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas Папучи Adilette Lite
adidas

adidas Папучи Adilette Lite

код на производ: FU8299
Šifra proizvođača: JAH67

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

2.488 MKD
2.488 MKD
1.866 MKD
Заштеда: 622 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 46
 • 40.5
 • 42
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ADILETTE LITE се лесни машки папучи, идеални за оние часови на релаксација без работа. Овие папучи ви носат вибрации од вашиот омилен одмор. Ви ги ослободуваат стапалата од се – затегнатост, топлина, чорапи (или носете ги со чорапи, нема да погрешите). Ова издание има неверојатно меко подножје за моментално чувство на целосна удобност. Големото лого со три листови на adidas се наоѓа на врвот и ви дава спортски изглед, дури и кога одмарате. Спецификација:

 • Машки папучи – lifestyle
 • Синтетички ѓон
 • Меко и удобно подножје
 • Синтетички горен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица HR3531
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.357 MKD
  Заштеда 35%
  2.088 MKD
  големина
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи VN0A5HFEX0Z
  1.867 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  34.5
  36
  37
  40
  41
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-100
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-006
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DC0496-004
  2.617 MKD
  Заштеда 25%
  3.490 MKD
  големина
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-005
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  10
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-002
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9