на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Training Supply
adidas Маица Training Supply
adidas Маица Training Supply
adidas Маица Training Supply
adidas Маица Training Supply
adidas Маица Training Supply
adidas Маица Training Supply
adidas Маица Training Supply
adidas

adidas Маица Training Supply

Код на производ: IS2895
Šifra proizvođača: KOP51
2.188 MKD
2.188 MKD
2.188 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Training Supply е удобна lifestyle маица инспирирана од спортот. Маица, со класичен крој, која ќе го придружува секој ваш ден од почеток до крај и ќе го исполни со удобност. Изработен е од мек памук и овозможува удобност при контакт со вашата кожа. Маичката е со кратки ракави и опуштен крој за удобно и комфортно чувство. Засилената јака го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Графиката инспирирана од музика го опкружува тролист за стилски изглед и гарантира дека ќе бидете забележани каде и да ве однесе денот. Омилени фармерки, шорцеви или тренерки, изборот е ваш, оваа маица одлично ќе се вклопи во вашиот спортски елегантен стил. Со купување на adidas производи од памук, го поддржувате одржливото производство на органски памук. Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Состав: 100% памук
 • Музичка графика
 • Краток ракав
 • Засилена јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG1474
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FZ5741
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.588 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8762
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FZ5742
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.516 MKD
  Заштеда 25%
  8.688 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID8068
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  Големина
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DB3021
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-133
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN6000-010
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87DDFN41
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN6027-349
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-361
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3747-100
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL