на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE Папучи Victori One
NIKE

NIKE Папучи Victori One

код на производ: CN9675-006
2.390 MKD
2.390 MKD
1.792 MKD
Заштеда: 598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Облечете ги машките папучи Nike VICTORI ONE и почувствувајте ја удобноста. Сте работеле напорно. Вие сте уморни и испотени. Сега останува само едно - мора да се истуширате. Не грижете се, тука се машките папучи Nike VICTORI ONE. Новиот дизајн дава повеќе простор, прилагодувајќи се на големината на вашето стапало. Имаат едноделен дизајн од пена, неверојатно се удобни и имаат дезен на ѓонот кој добро се прилепува и помага при влажни површини. Обложениот ремен ја зголемува удобноста и го подобрува приспособувањето. Новата, помека пена и механичките перничиња обезбедуваат неверојатна одзивност и траен комфор. Спецификација:

 • Машки папучи
 • Едноделен дизајн на пена
 • Massive Swoosh лого на горниот дел
 • Лесно се чистат
 • Брзо се сушат
 • Ѓон со анти-лизгачка шема на влажни површини

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DM1359-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.203 MKD
  Заштеда 35%
  3.390 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Маица CJ0921-091
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.553 MKD
  Заштеда 35%
  2.390 MKD
  големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Маица DZ5173-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DX9669-847
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.084 MKD
  Заштеда 45%
  3.790 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви FB2477-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.304 MKD
  Заштеда 45%
  4.190 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи VN0A5HFEX0Z
  1.867 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  34.5
  36
  37
  40
  41
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-100
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DC0496-004
  2.617 MKD
  Заштеда 25%
  3.490 MKD
  големина
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-005
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  10
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-002
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DQ9624-003
  2.392 MKD
  Заштеда 25%
  3.190 MKD
  големина
  8