на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike Папучи Victori One
Nike

Nike Папучи Victori One

Код на производ: CN9675-005
2.390 MKD
2.390 MKD
2.151 MKD
Заштеда: 239 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 46
 • 41
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките папучи Nike Victory One со класичен дизајн одлично се вклопуваат на плажа или на трибини. Обезбедувајќи пријатност која се носи со леснотија, овие папучи на Nike имаат нова, полесна пена што обезбедува удобност. Обликуваната влошка со шари го држи вашето стапало на место. Широката горна лента се чувствува исто толку добро како што изгледа.
Спецификација:

 • Газиште од пена

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5171-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DX9569-252
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.790 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DO7392-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.690 MKD
  Големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица DZ3279-100
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.990 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи FQ1598-600
  3.090 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  13
  7
  8
  9