на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Папучи Offcourt Duo
NIKE Папучи Offcourt Duo
NIKE Папучи Offcourt Duo
NIKE Папучи Offcourt Duo
NIKE Папучи Offcourt Duo
NIKE Папучи Offcourt Duo
NIKE

NIKE Папучи Offcourt Duo

код на производ: DC0496-004
3.490 MKD
3.490 MKD
2.617 MKD
Заштеда: 873 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женски папучи Nike Offcourt Duo за удобност како облак. Донесувајќи свеж изглед на класичните папучи, Nike Offcourt Duo е зајакнат со двојни ремени. Овој шик изглед можете да го комбинирате со фармерки, здолништа и шорцеви. Подножјето од пена е неверојатно меко, додека кадифените ленти се покриени со ткаенина за дополнителна удобност. Основата со микротекстура помага да се спречи лизгањето на стапалото, додека ѓонот има влечни својства. Ѓонот EVA е дизајниран да ја држи површината додека обезбедува издржливост.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Двојна лента
 • Лого на Swoosh
 • EVA ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви FQ7167-684
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.617 MKD
  Заштеда 25%
  3.490 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Маица DV7930-795
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.854 MKD
  Заштеда 45%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Маица FB8191-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.167 MKD
  Заштеда 25%
  2.890 MKD
  големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Маица FN4500-337
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Маица DZ3234-386
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.918 MKD
  Заштеда 35%
  4.490 MKD
  големина
  L
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи VN0A5HFEX0Z
  1.867 MKD
  Заштеда 25%
  2.490 MKD
  големина
  34.5
  36
  37
  40
  41
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-100
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-006
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9675-005
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  10
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Папучи CN9677-002
  1.792 MKD
  Заштеда 25%
  2.390 MKD
  големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DQ9624-003
  2.392 MKD
  Заштеда 25%
  3.190 MKD
  големина
  8