на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS Папучи LA COSTA
VANS

VANS Папучи LA COSTA

код на производ: VN0A5HF5IX6
2.190 MKD
2.190 MKD
1.533 MKD
Заштеда: 657 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40.5
  40.5
 • 42
 • 43
 • 44.5
 • 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Vans LA COSTA се машки папучи кои внесуваат леснотија на секој ваш чекор. Овие Vans папучи изгледаат разиграно и спортски со големо лого на брендот на горниот дел. Ултра мекото газиште овозможува целодневно носење. Во нив можете дури и да трчате на плажа, но можете да ги носите и додека сте дома или на базен.
Спецификација:

 • Машки влечки
 • Гумен ѓон
 • Vans лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A49R7BLK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN00004XYB2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет VN0A36IUBLK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A49R7WHT
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Папучи DO8863-201
  5.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Папучи HQ7219
  4.088 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  13
  13-
  14
  14-
  15
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Папучи HQ8772
  3.788 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Папучи DO8863-701
  5.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5