на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans Маица Classic
Vans

Vans Маица Classic

Код на производ: VN00004XYB2
2.390 MKD
2.390 MKD
1.912 MKD
Заштеда: 478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS CLASSIC е машка lifestyle маица со класичен крој, чиј дизајн е инспириран од спортот. Изработена е од лесен материјал кој во допир со вашата кожа дава пријатност и совршена удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Таа е дизајнирана за вашето целодневно задоволство и ја обезбедува удобноста што ја заслужувате. Лесно се совпаѓа со остатокот од вашата гардероба и вашите омилени патики од колекцијата VANS. Прошетајте низ градските улици со стил во оваа машка маичка VANS.
Спецификација:

 • Машка маица - lifestyle
 • Краток ракав
 • Засилена јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд Vans
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A7TNLLV2
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.792 MKD
  Заштеда 20%
  5.990 MKD
  Големина
  39
  40.5
  41
  42
  43
  44
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0007P2TWB
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.290 MKD
  Големина
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  47
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009QC6BT
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.590 MKD
  Големина
  42.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A4UUKB7T
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.703 MKD
  Заштеда 30%
  5.290 MKD
  Големина
  36
  36.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A4UUKB7Q
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  37
  38
  38.5
  39
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A5KX4AXF
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.643 MKD
  Заштеда 25%
  6.190 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-133
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN6000-010
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87DDFN41
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN6027-349
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-361
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3747-100
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL