на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Хеланки Pro
Nike Хеланки Pro
Nike Хеланки Pro
Nike Хеланки Pro
Nike Хеланки Pro
Nike Хеланки Pro
Nike Хеланки Pro
Nike Хеланки Pro
Nike Хеланки Pro
Nike Хеланки Pro
Nike

Nike Хеланки Pro

Код на производ: CZ9857-010
1.990 MKD
1.990 MKD
1.791 MKD
Заштеда: 199 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Подготвени за вежбање или истегнување, не е важно бидејќи Nike PRO женските бициклистички се отворени за сите опции. Внимателно се направени од полиестерски влакна за да ви помогнат да останете фокусирани и посветени на активноста при рака. Еластичната ткаенина со Dri-FIT технологија ја апсорбира влагата од кожата и помага при испарување, се за ваша удобност и чувство на задоволство. Непроѕирната ткаенина ја зголемува вашата самодоверба и ефикасност за време на тренингот, додека ременот ја обликува вашата силуета. Облечете ги женските Nike PRO бициклистички и одберете ја активноста што ви одговара. Спецификација:

 • Женски бициклистички
 • Еластичен појас
 • Dri-FIT технологија
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Материјал: 78-83% полиестер / 17-22% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD1869-300
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FN6326-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ8103-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8

  слични производи