на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Tech Hera
Nike Патики Tech Hera
Nike Патики Tech Hera
Nike Патики Tech Hera
Nike Патики Tech Hera
Nike Патики Tech Hera
Nike Патики Tech Hera
Nike Патики Tech Hera
Nike Патики Tech Hera
Nike Патики Tech Hera
Nike

Nike Патики Tech Hera

Код на производ: DR9761-100
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Во прилики кога навистина не можете да поминете во влечки и сакате да ја добиете истата удобност, понесете ги женските lifestyle патики Nike Tech Hera. Овие патики се чувствуваат како да ги гушкаат вашите стапала, со се што ви овозможуваат, од удобен отвор до подигнат среден ѓон за целодневна удобност. Делот од антилопа го прави вашиот изглед исклучително удобен, додека брановидниот дизајн на средниот ѓон го прави интересен. Неговиот издржлив дизајн совршено се вклопува со вашиот секојдневен стил, што е совршено, бидејќи дефинитивно ќе сакате да ги носите секој ден. Текстилниот горен дел со детали од велур додава издржливост. Суптилната платформа ви дава многу висина, додека гумениот ѓон со целосна должина обезбедува трајна издржливост.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел со детали од велур
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Бела

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Dijana
  Dijana
  16.05.2024. 17:06

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV4126-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CW4296-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM7006-030
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер DR4973-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6224-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.914 MKD
  Заштеда 40%
  8.190 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4458-277
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN1430-105
  Цена 8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики AR3566-002
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB2348-202
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9486-103
  Цена 8.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DV3808-106
  Цена 6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9864-500
  Цена 5.514 MKD
  Заштеда 40%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5