на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорцеви W J SPT DMND SHORT 4
Nike Шорцеви W J SPT DMND SHORT 4
Nike Шорцеви W J SPT DMND SHORT 4
Nike Шорцеви W J SPT DMND SHORT 4
Nike Шорцеви W J SPT DMND SHORT 4
Nike Шорцеви W J SPT DMND SHORT 4
Nike

Nike Шорцеви W J SPT DMND SHORT 4"

Код на производ: FN5134-010
3.490 MKD
3.490 MKD
3.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорцеви
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DN1857-300
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.473 MKD
Заштеда 30%
6.390 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD8959-115
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV7454-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV7584-001
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.192 MKD
Заштеда 20%
8.990 MKD
Големина
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4309-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.674 MKD
Заштеда 40%
7.790 MKD
Големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX9502-100
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.973 MKD
Заштеда 30%
11.390 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DM6247-825
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS