на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Jumpman MVP
Nike Патики Jumpman MVP
Nike Патики Jumpman MVP
Nike Патики Jumpman MVP
Nike Патики Jumpman MVP
Nike Патики Jumpman MVP
Nike Патики Jumpman MVP
Nike Патики Jumpman MVP
Nike

Nike Патики Jumpman MVP

Код на производ: FB9019-700
11.690 MKD
8.183 MKD
8.183 MKD
Заштеда: 3.507 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 6 36.5 23
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Jumpman MVP е женска патика за кошарка која излезе на улиците и ги освои срцата на сите. Овие женски кошаркарски патики се создадени како комбинација од најдобрите елементи кои претходните генерации на патики можат да ги понудат. Одредени елементи беа преземени од моделот AJ6, долгите од AJ7, а третиот од AJ8 и обединети во една сосема нова патика која ја слави кариерата на Мајкл Џордан. Со детали од кожа, текстил и вештачка кожа, овие женски тренерки му оддаваат почит на современото наследство и создаваат целосно нова платформа што ќе ви се допадне. од моделот AJ8. Деталите за ѓонот се преземени од моделот AJ6 со видлива единица Nike Air.
Спецификација:

 • Женски кошаркарски патики
 • Лого на Jumpman

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Беж
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5536-684
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.390 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-623
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.914 MKD
  Заштеда 40%
  8.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FD0892-291
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.795 MKD
  Заштеда 50%
  5.590 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-334
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5434-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-237
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN1430-105
  Цена 8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики AR3566-002
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB2348-202
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9486-103
  Цена 8.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DV3808-106
  Цена 6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9864-500
  Цена 5.514 MKD
  Заштеда 40%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5