на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Сандали NIKE CALM SANDAL
Nike Сандали NIKE CALM SANDAL
Nike Сандали NIKE CALM SANDAL
Nike Сандали NIKE CALM SANDAL
Nike Сандали NIKE CALM SANDAL
Nike Сандали NIKE CALM SANDAL
Nike Сандали NIKE CALM SANDAL
Nike Сандали NIKE CALM SANDAL
Nike Сандали NIKE CALM SANDAL
Nike Сандали NIKE CALM SANDAL
Nike

Nike Сандали NIKE CALM SANDAL

Код на производ: FJ6044-001
5.490 MKD
5.490 MKD
5.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 44 28
  • 11 45 29
  • 12 46 30
  • 8 41 26
  • 9 42.5 27
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Сандали
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали FJ2595-001
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 4.090 MKD
Големина
6
7
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали FJ2595-002
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 3.681 MKD
Заштеда 10%
4.090 MKD
Големина
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 3.211 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали CI7849-401
Цена 2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
13C
2Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали CI7850-401
Цена 2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
Големина
10C
3C
6C