на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W
adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W
adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W
adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W
adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W
adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W
adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W
adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W
adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W
adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W
adidas

adidas Сандали ADILETTE 22 XLG W

Код на производ: IE5649
Šifra proizvođača: MCQ95
4.588 MKD
4.588 MKD
4.129 MKD
Заштеда: 459 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38
  • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Сандали
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara