на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas

adidas Патики ADI2000

Код на производ: ID2103
Šifra proizvođača: LZF60
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 46
  • 42 2/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер IL2494
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IS2939
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.150 MKD
Заштеда 20%
5.188 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IA4885
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер IR9863
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.900 MKD
Заштеда 15%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер HE9497
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
Големина
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IM4496
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BD7633
6.788 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB3021
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-