на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress
Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress

Фустан Adicolor Classics Big Trefoil Tee Dress

Код на производ: HC2043
Šifra proizvođača: CC967

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas TEE DRESS е женски lifestyle фустан кој можете да го носите каде и да одите. Се одликува со широк крој и странични процепи за целосна слобода на движење. Изработена е од памук во широк крој, за да обезбеди удобност и комфор во текот на целиот ден. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук. Големото Trefoil лого на задната страна ќе го нагласи вашиот спортски и опуштен стил.
Спецификација:

 • Широк крој
 • Странични процепи
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Нашите памучни производи поддржуваат одржливо одгледување памук
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Фустан
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BBW550BI
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.290 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IS1403
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.669 MKD
  Заштеда 10%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP2857
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.493 MKD
  Заштеда 40%
  7.488 MKD
  Големина
  10-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE9867
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан VN000JGPBLK
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан VN000JGPCJL
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS