на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица долги ракави W NSW PHNX FLC CROP VNECK
NIKE Маица долги ракави W NSW PHNX FLC CROP VNECK
NIKE Маица долги ракави W NSW PHNX FLC CROP VNECK
NIKE Маица долги ракави W NSW PHNX FLC CROP VNECK
NIKE Маица долги ракави W NSW PHNX FLC CROP VNECK
NIKE Маица долги ракави W NSW PHNX FLC CROP VNECK
NIKE Маица долги ракави W NSW PHNX FLC CROP VNECK
NIKE Маица долги ракави W NSW PHNX FLC CROP VNECK
NIKE

NIKE Маица долги ракави W NSW PHNX FLC CROP VNECK

код на производ: FN3651-133
4.090 MKD
4.090 MKD
3.681 MKD
Заштеда: 409 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ4448-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.630 MKD
Заштеда 20%
3.288 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
големина
M
S
XS