на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица долги ракави Sweatshirt
adidas Маица долги ракави Sweatshirt
adidas Маица долги ракави Sweatshirt
adidas Маица долги ракави Sweatshirt
adidas Маица долги ракави Sweatshirt
adidas Маица долги ракави Sweatshirt
adidas Маица долги ракави Sweatshirt
adidas Маица долги ракави Sweatshirt
adidas

adidas Маица долги ракави Sweatshirt

Код на производ: IJ9771
Šifra proizvođača: BUH29
Prosečna ocena:
3.288 MKD
3.288 MKD
2.302 MKD
Заштеда: 986 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Дури и кога го носите женскиот lifestyle дуксер adidas Adicolor Essentials, вашиот стил е јасен. Сметајте го овој дуксер на adidas за ваша основа за изразување, а секако и за удобност. Спојте ја таа вибрација со фармерки или панталони со широки ногавици или држете ја лежерно од глава до пети со соодветни долни долни делови за да го подигнете секојдневниот изглед на следното ниво. Меката руно ткаенина ве става директно во режим на релаксација. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Тркалезна, еластична јака
 • Еластичен дел на ракавите и рабовите
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица долги ракави
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Aleksandra
  Aleksandra
  28.09.2023. 16:27

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.422 MKD
  Заштеда 35%
  2.188 MKD
  Големина
  34
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.462 MKD
  Заштеда 30%
  2.088 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.779 MKD
  Заштеда 10%
  3.088 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.302 MKD
  Заштеда 30%
  3.288 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.630 MKD
  Заштеда 20%
  3.288 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS