на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Хеланки Jordan Sport
Nike Хеланки Jordan Sport
Nike Хеланки Jordan Sport
Nike Хеланки Jordan Sport
Nike Хеланки Jordan Sport
Nike Хеланки Jordan Sport
Nike Хеланки Jordan Sport
Nike Хеланки Jordan Sport
Nike

Nike Хеланки Jordan Sport

Код на производ: DQ4448-010
4.490 MKD
4.490 MKD
3.143 MKD
Заштеда: 1.347 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • M M
 • S S
 • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Надградете го вашиот секојдневен стил со женските хеланки за вежбање Nike Jordan Sport што ги подобруваат перформансите. Изработени од мазна, флексибилна ткаенина со Dri-FIT технологија, тие го гушкаат вашето тело и се протегаат заедно со вас додека се движите. Двојната плетена ткаенина е многу флексибилна, така што цврсто се вклопува на телото. Широкиот појас со средна длабочина обезбедува удобност и поддршка. Чувајте ги вашите мали предмети во скриениот заден џеб.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Dri-FIT технологија
 • Широк појас со средна длабочина
 • Скриен заден џеб
 • Состав: 78% полиестер, 22% спандекс

 • карактеристики вредност
  Категорија Хеланки
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики AH6789-006
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DM3346-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  6.5
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики AH6789-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DM9922-003
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.973 MKD
  Заштеда 30%
  11.390 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DQ7571-101
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.963 MKD
  Заштеда 30%
  7.090 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DC7350-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.462 MKD
  Заштеда 30%
  2.088 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.313 MKD
  Заштеда 40%
  2.188 MKD
  Големина
  34