на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas Дуксер SWEATSHIRT
adidas

adidas Дуксер SWEATSHIRT

Код на производ: IA6502
Šifra proizvođača: BUH29
3.288 MKD
2.301 MKD
2.301 MKD
Заштеда: 987 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Секогаш е идеална можност да се биде стилски стилски, а женскиот дуксер adidas SWEATSHIRT ќе ви го овозможи токму тоа. Ако денес е ден за одмор во удобна гардероба, облечете ги омилените тренерки и потонете во удобноста на памукот или едноставно блеснете со омилените фармерки додека шетате по градските улици. Краток, лежерен крој, широк раб дава младешки и модерен изглед. Логото со извезена трифолија јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Краток крој
 • Лого на adidas
 • Широк раб
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Бела
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP6373
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.171 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ6044
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.241 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.701 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF7579
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.592 MKD
  Заштеда 30%
  7.988 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG0286
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.171 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  5-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5758-133
  Цена 4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5434-209
  Цена 3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-237
  Цена 5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN3654-019
  Цена 3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN1897-675
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  XS