на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS LOGO CREW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS LOGO CREW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS LOGO CREW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS LOGO CREW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS LOGO CREW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS LOGO CREW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS LOGO CREW
Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS LOGO CREW
Nike

Nike Маица долги ракави W NSW PHNX FLC OS LOGO CREW

Код на производ: FN3654-104
4.490 MKD
4.490 MKD
4.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ4448-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.630 MKD
Заштеда 20%
3.288 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
Големина
M
S
XS