на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица долги ракави Jordan Super
NIKE Маица долги ракави Jordan Super
NIKE Маица долги ракави Jordan Super
NIKE Маица долги ракави Jordan Super
NIKE Маица долги ракави Jordan Super
NIKE Маица долги ракави Jordan Super
NIKE Маица долги ракави Jordan Super
NIKE Маица долги ракави Jordan Super
NIKE

NIKE Маица долги ракави Jordan Super

код на производ: FD0106-010
3.090 MKD
3.090 MKD
2.472 MKD
Заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Super е женска маица со долги ракави. Постигнете совршен баланс помеѓу спортски и удобен стил. Мекиот памук од кој е направен нуди целодневна удобност и пријатност. Обезбедува безброј можности за комбинирање и градење со дополнителни слоеви.
Спецификација:

 • Женска маичка
 • Долги ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица долги ракави
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Хеланки DQ4448-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.368 MKD
  Заштеда 25%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи