на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Air
NIKE Маица Air
NIKE Маица Air
NIKE Маица Air
NIKE Маица Air
NIKE Маица Air
NIKE Маица Air
NIKE Маица Air
NIKE

NIKE Маица Air

код на производ: DV8245-611
3.790 MKD
3.790 MKD
2.653 MKD
Заштеда: 1.137 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.152 MKD
Заштеда 20%
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX2675-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.433 MKD
Заштеда 30%
9.190 MKD
големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC4068-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH5106-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.190 MKD
големина
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH4439-105
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5

слични производи