на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike Патики Air Max Pulse
Nike

Nike Патики Air Max Pulse

Код на производ: FD6409-102
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Останете верен на наследството на Air Max во новата сезона и потопете се во удобноста на женските патики Nike Air Max Pulse. Инспирирана од лондонската музичка сцена, моделот го носи духот на underground, кој особено се одразува во бојата. Средниот ѓон и деталите на него даваат свеж, чист изглед, а овој пар патики можете да го носите во различни прилики, кои ги надминуваат шините. Воздушните перничиња носат надградена верзија на Air Max 270, обезбедувајќи подобро отскокнување. Новиот систем за воздушно оптоварување со точка се карактеризира со пластична штипка што ја распределува тежината на целните локации низ воздушната единица, обезбедувајќи уникатно искуство за амортизирање и враќање. Не мора да излезете од вашата комфорна зона за да ги поместите вашите граници кога го имате моделот Air Max Pulse. Неговиот комфор, дизајн и перформанси се создадени за градските улици, затоа спојте ги со омилената облека и уживајте во денот.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Air
 • Текстилен горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Беж
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DH3041-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  1X
  2X
  3X
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB4609-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN4164-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.274 MKD
  Заштеда 40%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FD1128-291
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.595 MKD
  Заштеда 50%
  5.190 MKD
  Големина
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN1430-105
  Цена 8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики AR3566-002
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB2348-202
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9486-103
  Цена 8.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DV3808-106
  Цена 6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9864-500
  Цена 5.514 MKD
  Заштеда 40%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5