на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Маица Classic
VANS Маица Classic
VANS Маица Classic
VANS Маица Classic
VANS Маица Classic
VANS Маица Classic
VANS Маица Classic
VANS Маица Classic
VANS Маица Classic
VANS Маица Classic
VANS

VANS Маица Classic

код на производ: VN0A3UP4WHT
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

VANS CLASSIC е машка lifestyle маица со класичен крој, чиј дизајн е инспириран од спортот. Изработенa е од лесен материјал кој во допир со вашата кожа дава пријатност и совршена удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Тaa е дизајниранa за вашето целодневно задоволство и ја обезбедува удобноста што ја заслужувате. Лесно се совпаѓа со остатокот од вашата гардероба и вашите омилени патики од колекцијата VANS. Прошетајте низ градските улици со стил во оваа машка маичка VANS.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0009PVBXU
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  големина
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A7Q5EZBF
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0009QCB5P
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  42
  42.5
  44
  44.5
  45
  46
  47
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A4UUKA05
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.178 MKD
  Заштеда 35%
  4.890 MKD
  големина
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики V4F13VD
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.524 MKD
  Заштеда 45%
  4.590 MKD
  големина
  38.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JCWCT23302-117
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JCWCT23302-101
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-100
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN4500-010
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица WT33557-OUK
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV7930-519
  2.854 MKD
  Заштеда 45%
  5.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS