на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Патики OLD SKOOL
Vans Патики OLD SKOOL
Vans Патики OLD SKOOL
Vans Патики OLD SKOOL
Vans

Vans Патики OLD SKOOL

Код на производ: VN0A5KRFB0B
Prosečna ocena:
5.290 MKD
5.290 MKD
3.174 MKD
Заштеда: 2.116 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 40.5
 • 42
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Old Skool се женски lifestyle патики со чисти дизајнерски линии и бескомпромисна удобност. Горниот дел од врвни материјали цврсто го држи вашето стапало. Овој модел на Vans патики стана модна икона за сите скејтери и е еден од најбараните, бидејќи се дизајнирани да ги задоволат сите барања на скејтерите. Издржливиот гумен ѓон овозможува долготрајност и му дава сигурност на секој ваш чекор.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Vans
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Маја
  Маја
  12.03.2023. 15:14

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер VN0A7YKFBLK
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.333 MKD
  Заштеда 30%
  6.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер VN000A67ZBF
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер VN000A7EFS8
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.590 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер VN0A7YKFBEL
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.333 MKD
  Заштеда 30%
  6.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A7Q5EZBF
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  36.5
  37
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0009QCB5P
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  3.913 MKD
  Заштеда 30%
  5.590 MKD
  Големина
  36.5
  37
  38.5
  39
  40
  41
  46