на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Маица Sophie Toweling
JUICY COUTURE Маица Sophie Toweling
JUICY COUTURE Маица Sophie Toweling
JUICY COUTURE Маица Sophie Toweling
JUICY COUTURE Маица Sophie Toweling
JUICY COUTURE Маица Sophie Toweling
JUICY COUTURE Маица Sophie Toweling
JUICY COUTURE Маица Sophie Toweling
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Маица Sophie Toweling

код на производ: JCWS122069-125
2.790 MKD
2.790 MKD
1.674 MKD
Заштеда: 1.116 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JUICY COUTURE Sophie TOWELING е женски топ. Овој топ се одликува со „JC“монограм, а предниот дел е комплетиран со „Juicy Couture“ буквите. Изработен е од памучна прозрачна ткаенина, исклучително удобна и пријатна и ќе биде совршен додаток на вашата летна гардероба.
Спецификација:

 • Женски топ
 • Материјал: 80% памук / 20% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Тренерка JCAP178-244
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.445 MKD
  Заштеда 50%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Тренерка JCAP178-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.445 MKD
  Заштеда 50%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  DOT
  Маица DTA231F804-10
  1.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4BLK
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL