на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Маица COUTURE 3D
JUICY COUTURE Маица COUTURE 3D
JUICY COUTURE Маица COUTURE 3D
JUICY COUTURE Маица COUTURE 3D
JUICY COUTURE Маица COUTURE 3D
JUICY COUTURE Маица COUTURE 3D
JUICY COUTURE Маица COUTURE 3D
JUICY COUTURE Маица COUTURE 3D
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Маица COUTURE 3D

код на производ: JCSS122042-117
3.590 MKD
3.590 MKD
2.513 MKD
Заштеда: 1.077 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

ЈUICY COUTURE 3D е женска lifestyle маица со спортско-елегантен стил за различни прилики. Меката ткаенина обезбедува чувство на удобност и ја прави лесна и удобна за носење. Овој модел е со кратки ракави и малку пократка должина, што го олеснува комбинирањето со хеланки или панталони со висок струк. Има JUICY COUTURE графика над градите која ѝ дава на оваа маица интересен изглед. Засилената крагна ќе ги спречи несаканите поместувања на маицата и обезбедува долготрајност. Лесно ќе се вклопи во вашиот спортско-елегантен стил. затоа можете да ја носите за време на спортски активности, но и при шетање низ градските улици.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • JUICY COUTURE графика
 • Пократка должина
 • Засилена крагна

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Тренерка JCAP178-244
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.445 MKD
  Заштеда 50%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Тренерка JCAP178-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.445 MKD
  Заштеда 50%
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4BLK
  1.393 MKD
  Заштеда 30%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица VN0A3UP4WHT
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL