на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер M NK TCH FLEECE FZ WR HOODIE
NIKE Дуксер M NK TCH FLEECE FZ WR HOODIE
NIKE Дуксер M NK TCH FLEECE FZ WR HOODIE
NIKE Дуксер M NK TCH FLEECE FZ WR HOODIE
NIKE Дуксер M NK TCH FLEECE FZ WR HOODIE
NIKE Дуксер M NK TCH FLEECE FZ WR HOODIE
NIKE

NIKE Дуксер M NK TCH FLEECE FZ WR HOODIE

код на производ: FZ4709-100
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD4373-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DO1925-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.312 MKD
Заштеда 20%
10.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4416-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.518 MKD
Заштеда 25%
12.690 MKD
големина
10.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV1678-005
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.913 MKD
Заштеда 30%
15.590 MKD
големина
11
12
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CT3550-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.713 MKD
Заштеда 30%
9.590 MKD
големина
10
11
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FD9082-106
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
големина
10
11
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1