на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер W NY TF LUXE FLC CREW AIR
NIKE Дуксер W NY TF LUXE FLC CREW AIR
NIKE Дуксер W NY TF LUXE FLC CREW AIR
NIKE Дуксер W NY TF LUXE FLC CREW AIR
NIKE Дуксер W NY TF LUXE FLC CREW AIR
NIKE Дуксер W NY TF LUXE FLC CREW AIR
NIKE

NIKE Дуксер W NY TF LUXE FLC CREW AIR

код на производ: DM7006-030
5.790 MKD
5.790 MKD
5.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DR9503-700
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.418 MKD
Заштеда 25%
9.890 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ3448-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.390 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DQ5188-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV1137-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5

слични производи