на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Plush
NIKE Дуксер Plush
NIKE Дуксер Plush
NIKE Дуксер Plush
NIKE Дуксер Plush
NIKE Дуксер Plush
NIKE Дуксер Plush
NIKE Дуксер Plush
NIKE

NIKE Дуксер Plush

код на производ: DQ6840-133
6.490 MKD
6.490 MKD
5.192 MKD
Заштеда: 1.298 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Plus е женски дуксер со капуљача што носи неповторлива удобност. Чувајте го вашиот изглед возвишен кога температурите паѓаат. Овој пријатен дуксер е направен од кадифен руно со густо, волнено чувство што ве одржува дополнително топло и пријатно дури и во најстудените денови. Спуштените раменици и пространите ракави овозможуваат чувство на опуштеност. Ребрести еластични делови на ракавите и рабовите обезбедуваат дополнителна удобност и структура.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Состав: 100% полиестер
 • Преден џеб
 • Машинско перење
 • Извезено лого на Swoosh

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DX9502-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.543 MKD
  Заштеда 25%
  11.390 MKD
  големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV7415-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.792 MKD
  Заштеда 20%
  8.490 MKD
  големина
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ0292-111
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX2674-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.055 MKD
  Заштеда 45%
  9.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DQ5188-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.418 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9946-002
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.352 MKD
  Заштеда 20%
  9.190 MKD
  големина
  7
  7.5
  8

  слични производи