на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер Flight MVP
NIKE Дуксер Flight MVP
NIKE Дуксер Flight MVP
NIKE Дуксер Flight MVP
NIKE Дуксер Flight MVP
NIKE Дуксер Flight MVP
NIKE Дуксер Flight MVP
NIKE Дуксер Flight MVP
NIKE

NIKE Дуксер Flight MVP

код на производ: FD7415-010
5.890 MKD
5.890 MKD
4.712 MKD
Заштеда: 1.178 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Flight MVP е машки пуловер со руно, идеален за поладни денови или после тренинг. Останете загреани оваа сезона со некои огнени Џордан графики. Знаеме дека дизајнот е добар, но помага и тоа што овој пуловер е направен од руно кое е мазно однадвор и кадифено внатре. Предниот кенгурски џеб ви овозможува да ги загреете рацете и безбедно да складирате помали предмети.
Спецификација:

 • Машки пуловер дуксер со капуљача
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DB4109-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.490 MKD
  големина
  10.5
  11.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DO1925-106
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.232 MKD
  Заштеда 20%
  10.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV7721-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.467 MKD
  Заштеда 25%
  11.290 MKD
  големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FD0669-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.117 MKD
  Заштеда 25%
  13.490 MKD
  големина
  11.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Патики DM0029-014
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.092 MKD
  Заштеда 25%
  10.790 MKD
  големина
  10
  11
  Sačuvano u omiljne
  Патики FD0378-121
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.317 MKD
  Заштеда 25%
  7.090 MKD
  големина
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-MS
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер MT33559-ACK
  3.992 MKD
  Заштеда 20%
  4.990 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL