на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
NIKE Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
NIKE Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
NIKE Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
NIKE Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
NIKE Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
NIKE Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
NIKE Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO
NIKE

NIKE Дуксер M J ESS STMT WASH FLC PO

код на производ: FB7290-508
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.642 MKD
Заштеда 25%
6.190 MKD
големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Патики DV0788-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
10.5
11
12
12.5
13
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 322992-142
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.517 MKD
Заштеда 25%
12.690 MKD
големина
10.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DZ4499-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.428 MKD
Заштеда 35%
9.890 MKD
големина
10
11
8
9
Sačuvano u omiljne
Патики CT2302-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB7921-330
8.790 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7998-672
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер MT33559-MS
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL