на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Дуксер Evostripe
PUMA Дуксер Evostripe
PUMA Дуксер Evostripe
PUMA Дуксер Evostripe
PUMA Дуксер Evostripe
PUMA Дуксер Evostripe
PUMA Дуксер Evostripe
PUMA Дуксер Evostripe
PUMA Дуксер Evostripe
PUMA Дуксер Evostripe
PUMA

PUMA Дуксер Evostripe

код на производ: 673085-01
4.590 MKD
4.590 MKD
3.213 MKD
Заштеда: 1.377 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики 392111-02
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики 384363-04
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41
Sačuvano u omiljne
Патики 393049-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 393089-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.651 MKD
Заштеда 10%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Патики 392495-02
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Патики 387468-10
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5

слични производи