на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Hoodie
adidas Дуксер Hoodie
adidas Дуксер Hoodie
adidas Дуксер Hoodie
adidas

adidas Дуксер Hoodie

код на производ: IL1848
Šifra proizvođača: EEC24

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

4.588 MKD
4.588 MKD
3.670 MKD
Заштеда: 918 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики HQ1937
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики FV3285
adidas SUPERSTAR W се женски патики од Superstar колекцијата. Многу се удобни. Израбо...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.616 MKD
Заштеда 25%
7.488 MKD
големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GZ7057
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.403 MKD
Заштеда 45%
6.188 MKD
големина
5
6
Sačuvano u omiljne
Патики EE5060
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.036 MKD
Заштеда 70%
6.788 MKD
големина
4-
5
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GX4617
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.802 MKD
Заштеда 35%
7.388 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCWA122001-485
6.290 MKD
големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCWA122001-482
6.290 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCBAS223802-101
8.190 MKD
големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCRA222003-482
4.990 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCBAS223802-382
8.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCWAS23309-101
6.290 MKD
големина
L
M
S
XS